کاشت مو در آقایان
یکی از مشکلاتی که بسیاری از آقایان با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، ریزش مو  است. تارهای مو به دلایل مختلفی ممکن است دچار ریزش شوند که یکی از  مهم‌ترین آن‌ها عوامل ارثی است. اگر شما نیز به این خاطر دچار ریزش مو  شده‌اید، باید برای کاشت مو اقدام کنید؛ زیرا تنها راهکار دائمی و ماندگار است.

انواع ریزش موی مردانه و عوامل مؤثر بر آن

ریزش  مو در مردان انواع مختلفی دارد؛ اما اگر بخواهیم شایع‌ترین آن‌ها را نام  ببریم، باید به ریزش موی ارثی یا آندروژنیک اشاره کنیم که متأسفانه اکثر  مردان آن را تجربه می‌کنند. در کنار عوامل ارثی، پارامترهای مختلفی نیز  می‌توانند روی ریزش مو در مردان تأثیر بگذارند؛ از جمله:

  1. برخی بیماری‌ها که برای بهبود به شیمی‌درمانی یا پرتودرمانی نیاز دارند
  2. کمبود یا ازدیاد برخی هورمون‌ها در بدن
  3. انواع بیماری‌های خود ایمنی همچون لیکن پلان

تأثیر کاشت موی مردانه بر اعتماد به نفس و روابط اجتماعی

عوامل  مختلفی می‌توانند روی اعتماد به نفس آقایان تأثیرگذار باشند. مو و ریش از  جمله مهم‌ترین‌ها پارامترها هستند. امروزه از نقش ظاهر جذاب روی روابط  اجتماعی مؤثر نمی‌توان گذر کرد؛ به همین علت آقایانی که دچار طاسی جزئی یا  کامل می‌شوند، به دنبال راه‌هایی هستند تا این مشکل را برطرف کنند. تنها  روش دائمی که می‌توان از آن برای جبران موهای از دست رفته بهره برد، کاشت و  پیوند گرافت است.

فواید کاشت موی طبیعی برای مردان

از  فواید کاشت موی طبیعی برای مردان نمی‌توان گذر کرد. افرادی که کاشت مو  انجام داده‌اند، می‌توانند از ظاهر جذابی که به دست آورده‌اند نهایت بهره  را ببرند. برخی افراد برای جبران موهای از دست رفته خود به دنبال مصرف  انواع داروهای شیمیایی و گیاهی هستند. این افراد دوباره بعد از مدتی شاهد  ریزش تارهای موی خود خواهند بود و همین موضوع استرس بسیاری را به آن‌ها  وارد خواهد کرد. این در حالی بوده که کاشت مو در مردان یک روش دائمی و ماندگاری است و بدون نگرانی می‌توانید به انجام کارهای خود بپردازید.