هزینه کاشت مو

اگر شما هم به فکر کاشت مو هستید، باید بدانید که به‌ جز انتخاب بهترین متخصص در این زمینه؛ هزینه کاشت مو هم می‌تواند یکی از تصمیمات مهم شما باشد. پیش از اینکه بخواهید به قیمت  کاشت مو فکر کنید، باید بودجه خود را برای این عمل زیبایی در نظر  داشته‌باشید. قطعا هزینه کاشت موی شما می‌تواند به عوامل متعددی مانند تجربه پزشک، تراکم مو، تکنیک کاشت مو و… بستگی داشته‌باشد.

هزینه کاشت مو طبیعی می‌تواند طیف بزرگی از قیمت‌ها را  در بر بگیرد. اینکه فقط قسمت کمی از موهای شما دچار ریزش شده باشد و  بخواهید مقداری خط موی خود را جلو بیاورید قطعا هزینه‌ای متفاوت با طاسی در  وسط سر خواهد داشت. در واقع می‌توانیم بگوییم که مهم‌ترین عامل تعیین  کننده قیمت کاشت مو، به تراکم و حجم موی درخواستی شما مربوط می‌شود.  طبیعتاً هرچه قسمت طاسی شما گستردگی بیشتری داشته‌ باشد باید فولیکول‌های  موی بیشتری در آن قسمت کاشته شود. بنابراین برای اینکه بتوانید تخمین واقعی  از قیمت کاشت مو خود بزنید باید با پزشک مد نظرتان صحبت کنید و در این زمینه مشاوره حرفه‌ای دریافت کنید.

کلینیک زیبان همواره جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های کاشت مو را به کار می‌گیرند؛ هزینه کاشت مو بر اساس انتخاب بهترین روش کاشت مو برای هر فرد و با توجه به وضعیت سلامت و  موهای وی تعیین خواهد شد. در این جلسه بعد از بررسی دقیق وضعیت شما، روش  کاشت موی مناسب تعیین شده و هزینه دقیق کاشت مو اعلام خواهد شد.

هزینه‌های قبل و بعد از کاشت مو

قطعا هزینه کاشت مو فقط به خود جراحی محدود نمی‌شود و  متقاضیان این عمل زیبایی باید هزینه‌های دیگری پیش و پس از این عمل انجام  دهند. قبل از کاشت مو باید جلساتی را با پزشک خود داشته‌ باشید و از سلامت  عمومی بدن مطلع شوید که این اقدامات می‌تواند هزینه برباشد. همچنین پس از  کاشت مو هم باید داروهایی را جهت جلوگیری از عفونت مصرف کنید و مراقبت‌های  پس از جراحی را انجام دهید.

مقایسه هزینه کاشت مو در آقایان و خانم‌ ها

هزینه کاشت مو در آقایان و خانم‌ها یکسان است. در واقع جنسیت نمی‌تواند عامل تعیین کننده ای در قیمت کاشت مو باشد.  اما معمولا اکثر متقاضیان این جراحی را آقایان تشکیل می‌دهند و متقاضی  کاشت مو در خانم‌ها کمتراز آقایان است. آقایان به‌صورت ژنتیکی بسیار بیشتر  از خانم‌ها مستعد طاسی و ریزش مو هستند. به همین علت معمولاً هزینه کاشت مو  آقایان بیشتر از خانم‌هاست. البته کاشت مو بدون کچلی سر با تکنیک‌های مخصوص نیز می‌تواند هزینه کاشت مو را افزایش دهد.