هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو از روش‌های پرطرفدار جهت پرکردن ابروهای کم پشت می‌باشد.  امروزه این عمل زیبایی صورت مورد علاقه بسیاری از خانم‌ها و آقایان قرار  گرفته است. برای انجام این عمل باید سراغ متخصصین پوست و مو بروید تا  زیبایی که می‌خواهید را به دست آورید. هزینه کاشت ابرو توسط متخصصین مطرح و در کلینیک‌های معتبر به عوامل زیادی بستگی دارد و در سال‌های مختلف متفاوت می‌باشد.

هزینه کاشت ابرو در مقابل میزان تمایل افراد به انجام  این عمل جراحی بسیار ناچیز می‌باشد. این عمل به خاطر کم‌خطر بودن و همچنین  داشتن آثاری ماندگار بسیار پر متقاضی است. هزینه کاشت از نکات اساسی است که  اکثریت متقاضیان به آن توجه می‌کنند اما مهم‌تر از هزینه کاشت انتخاب بهترین دکتر کاشت ابرو است تا ابرویی مطابق با سلیقه و چهره شما ایجاد کند. هزینه کاشت برای  ابروهای مختلف متفاوت می‌باشد و عوامل زیادی روی آن تأثیرگذار هستند.

با توجه به اینکه پروفسور نیلفروش زاده همواره روش‌های تخصصی و منطبق بر  جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا را در زمینه کاشت ابرو به کار می‌گیرند، هزینه کاشت ابرو به صورت دقیق در جلسه مشاوره حضوری تعیین خواهد شد. در این جلسه مشاوره،  بعد از بررسی وضعیت ابروها و بانک موی شما، بهترین روش که ممکن است ترکیبی  از چند روش مختلف باشد بر اساس نیاز شما تعیین شده و هزینه نهایی کاشت ابرو اعلام خواهد شد.

هزینه قبل و بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو جدای از هزینه عمل، هزینه‌هایی را هم شامل می‌شود که به آن‌ها هزینه‌های  قبل و بعد ازعمل گفته می‌شود. بعضی از این هزینه‌ها را برای آشنایی بیشتر  شما با آن‌ها معرفی می‌کنیم.

  •  هزینه‌های مربوط به انجام آزمایشات قبل از کاشت. این هزینه‌ها معمولاً  دربر دارنده آزمایشات خون، هپاتیت، تیروئید، قند خون و… می‌باشند. این  آزمایشات در واقع وضعیت بدنی فرد را برای انجام عمل جراحی قبل از کاشت ابرو بررسی می‌نماید.
  • هزینه‌های مربوط به مشاوره‌های پزشک.
  • هزینه‌های مربوط به داروهایی که توسط پزشک تجویز می‌گردند.

کلام آخر

هزینه کاشت ابرو با توجه به عوامل مختلفی مانند مدل  ابرو، تخصص پزشک مورد نظر و … متفاوت است. کاشت ابرو با روش‌های مختلفی  انجام می‌شود که با توجه به سلیقه و فرم ابرو بهترین روش توسط پزشک تعیین  می‌‌گردد. می‌توانید قبل از کاشت چندین مدل‌ ابرو را برای خود امتحان کنید و  با این شیوه بهترین مدل ابرو را که با چهره شما سازگار باشد برای کاشت  انتخاب نمایید. در این مقاله عوامل مؤثر بر هزینه کاشت ابرو را معرفی کردیم تا با اطلاعات کامل به انجام این عمل اقدام کنید.