کاشت مو:

کاشت مو روشی صد درصد طبیعی می باشد که از طریق برداشت موهای قوی بدن شخص و سپس جداسازی فولیکول های مو به کاشت مو در مناطق خالی از موی سر فرد می پردازد و اینگونه از طریق کاشت فولیکول ها به رشد طبیعی موها می پردازد. 

اما به راستی منظور از کمترین هزینه کاشت مو چه می باشد؟

برخی  از افراد به دنبال کمترین هزینه کاشت مو جهت درمان خود می باشند بدون  اینکه اطلاعاتی را در این زمینه کسب کرده باشند  و تنها از طریق تبلیغات  هزینه و دستمزد کم و ارزان به سراغ برخی از این کلینیک ها می روند. 

اما  نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که استاندارد نبودن این دسته  کلینیک ها، بدون مجوز بودن آنها و مهارت نداشتن متخصص آنها می باشد که  متاسفانه عواقب بدی را در انتظار افراد دارد به صورتی که فرد می بایست  مجددا هزینه هایی را جهت درمان پرداخت کند و به هیچ وجه این انتخاب برای  آنها به صرفه نخواهد بود. البته کمترین هزینه کاشت مو از طریق انتخاب روش  های آن نیز امکان پذیر است که در برخی از مراکز نامعتبر بدون اطلاع دادن به  افراد و ارائه توضیحات کامل روش های نخست کاشت مو را جهت درمان آنها انجام  می دهند که موفقیت و نتیجه بخشی قابل قبولی را نخواهند داشت. 

کمترین هزینه کاشت مو:

کمترین  هزینه کاشت مو موضوعات گسترده ایی را به خود اختصاص می دهد، اما چیزی که  دانستن آن برای انتخاب و درمان شما عزیزان الزامی است، این نکته است که  برای انجام درمان روش کاشت مو باید در انتخاب کلینیک کاشت مو خود تحقیقات بسیاری را به جا آورید  تا درمانی تضمینی و بدون ریسک را تجربه نمایید. 

کلینیک  های استاندارد با قراردادن جلسه مشاوره رایگان خود به معاینه متخصص به  مراجع می پردازند و متخصص با درنظر گرفتن مقدار مورد نیاز تراکم لازم برای  موهای سر فرد و مقدار و چگونگی برداشت و ناحیه برداشت موها، هزینه را برای  آنها در نظر می گیرد. در برخی از کلینیک ها محاسبه این هزینه  بسیار نجومی و  از تعرفه بالایی برخوردار هستند اما برخی از کلینیک های  استاندارد کاشت  مو هزینه ایی مناسب و مقرون به صرفه را با توجه به روش انتخابی مانند کاشت مو به روش SUT در نظر می گیرند که می توان از آنها به کمترین هزینه کاشت مو بر طبق  کلینیک های مختلف نام برد و این کلینیک ها را به طور حتم برای درمان ریزش  مو ها برگزید. 

کاشت مو به روش SUT برای انتخاب شاید در قدم اول نسبت  به روش های دیگر گرانتر به نظر برسد اما به علت تضمینی بودن و موفقیت در  نتیجه بدون هیچگونه ریسک در واقع افراد تنها  یک هزینه را متقبل می شوند و  هیچگونه ضرر و پرداخت هزینه های پی در پی را ندارد.